Mükemmel Gelinliği Seçmek İçin İpuçları

Düğün günü için mükemmel gelinlik seçmek heyecan verici ve eğlenceli, ancak rüyalarınızın kıyafetini bulamazsanız da sinir bozucu olabilir. Gelinlik elbiseniz, sadece "tamam" değil, gerçekten mükemmel olması gereken şeylerden biridir; bu yüzden birçok kişi, büyük günlerine göre mükemmel ısmarlama gelinlik yaratmak için tasarımcılarla çalışırlar.

Tabii ki sadece sizin için yapılmış benzersiz bir elbise yaratmak için gelin elbisesi tasarımcısı ile çalışmak daha fazla zaman alır, ancak sonuç çarpıcı olacak ve büyük gününüzde çok daha şık görüneceksiniz. Özel sipariş gelinlik sipariş düşünüyorsanız, burada sizin için mükemmel bir gelin elbisesi seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını listeledik:

İlhamınızı keşfedin


Özel tasarım bir gelinliğe sahip olmak size elbisenizin tasarımına gerçek bir dokunuş yapma fırsatı tanıdığından, önce elbisenizin nasıl görünmesini istediğinize dair fikir edinmek için araştırmalarınızı yapın. Düğün dergilerine bakarak veya Pinterest gibi siteleri arayarak başlayabilirsiniz. Annenizin gelinlik kıyafetlerinden veya sizin için özellikle anlamlı başka bir şey gibi kendi fikirlerinden bazılarını tasarıma dahil etmek isteyebilirsiniz.

Birlikte çalışabileceğiniz bir tasarımcı bulun


Farklı tasarımcıların tasarım için farklı stilleri ve farklı yaklaşımları olacaktır, bu nedenle birlikte çalışabildiğiniz %100 mutluluk duyabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir tasarımcı seçmeniz önemlidir. İlk adım, yaptıkları işlere internet üzerinden bakmaktır ve sonra herhangi bir taahhütte bulunmadan önce tasarımcı ile görüşmeniz şarttır.

Tasarımcısına güvenin


Bir tasarımcı seçtikten sonra hayalinizdeki kıyafeti oluşturmak için onlarla birlikte çalışmanız gerekecek. Gününüzün ve gelininizin olduğunu hatırlamak önemlidir, ancak tasarımcınıza da oldukça fazla güvenmeniz gerekir. Onların fikirlerini alıp sabırlı ol, çünkü ısmarlama bir gelinlik için bir kaç ay birlikte çalışmanız gerekebilir.

Siparişinizi önceden vermeyi unutmayın


Tasarımcılar, acele bir iş için ekstra ücret alacaklarından, sipariş etmeden önce sipariş üzerine hazırlanmış bir elbisenin dönüş süresinin ne olduğunu bildiğinizden emin olun. En iyi gelinlik tasarımcıları genelde bir ısmarlama gelinliği tamamlamak için yaklaşık sekiz ila dokuz ay isterler, bu nedenle sizin için yapılan elbise için zamanın yeterli olması gerekmektedir.

İlk görüşmede yanınıza bir kişi götürün


Arkadaşlarınızı ve ailenizi düğün alışverişi için yanınızda götürebilmek, düğün konusundaki eğlencenin ve heyecanınızın bir parçasıdır ancak çevrenizin istediğiniz şeyleri elde etmenize engel olmasına izin vermeyin. Özellikle gelinlik tasarımcısının... İlk birkaç ziyaretinizde, kıyafetinizle ilgili önemli kararlar aldığınızda, yalnızca bir güvenilir arkadaşınızın veya bir aile üyenizin biraz destek ve tavsiye almak için yanınızda götürmeniz önerilir.

Hayalinizdeki elbisesini yapın


Kendi fikirlerini tasarıma dahil etmek, mükemmel şekli ve tarzı oluşturmak ve gelinlik modelinizi bir defaya mahsus mükemmel hale getirecek tüm küçük, benzersiz ayrıntılara sahip olmak için harika bir fırsattır. Özel siparişli bir gelinlik tasarımcısı ile birlikte çalışın ve hayalinizdeki gelinlik modellerinden birini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarfedin.

Düğün gününüz bir ömür boyu hatırlayacağınız harika bir deneyimdir ve her şey tam olarak sizin gününüzü özel kılmak için olmasını istediğiniz şekilde olmalı; mekan seçiminden pastaya ve tabii ki gelinliğinizin seçilmesine kadar. Hayalinizi gerçeğe dönüştürecek ve sadece sizin için yapılan ve tamamen benzersiz bir elbiseniz olsun istiyorsanız öncesindeki zorlu süreci iyi şekilde atlatmanız gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder